• Játékos

Minősítések (2015-18)

A Magyar Szín-Játékos Szövetség által minősített előadások


2018.


ARANY


  • Szó és Kép Színpad (Pápa) - Csukárdi Sándor: A székely asszony meg az ördög (r: Csukárdi Sándor), Moson Megye Színjátszó Találkozó, Mosonmagyaróvár

  • Soltis Lajos Színház (Celldömölk): Szentivánéji álom (r: Nagy Péter István), Komlói Amatőr Színházi Találkozó

  • Móka Színjátszó Kör (Érmihályfalva) - Molnár Ferenc: Az ördög (r: Szabó János), Komlói Amatőr Színházi Találkozó

  • Súgólyuk Színház (Komló) - M.Frayn: Még egyszer hátulról (r: Fajcsi Ferenc), Komlói Amatőr Színházi Találkozó

  • Van Gogh Füle Alternatív Színházi Műhely - Stílusgyakorlatok (r: Pálóczi Zoltán), Manézs Színházi Szemle, Tiszaújváros

  • Páholy Ifjúsági Színház - Júlia - Manézs Színházi Szemle, Tiszaújváros

  • Blaha Színkör (Heves) - Othello Gyulaházán (r: E. Turcsányi Katalin), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Fortuna együttes (Jászfényszaru) - Marth P. Ildikó: (Amerre a nap lejár) Mit remélsz? (r: Kovács Tímea), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Szó és Kép Színpad (Homokbödöge) - Csukárdi Sándor: A három kívánság (r: Csukárdi Sándor), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Veritas Színpad (Adács) - Vitéz Miklós-Vadnai László-Márkus Alfréd: Meseautó (r: Szekeres János), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

EZÜST


  • NNÁ / KIMI 12.b (Budapest) - Füst Milán: Boldogtalanok (r: Zuti Krisztián), Magyar Művek Szemléje

  • Kolozsvári hepaj Társulat (VMG, Budapest) - Regős Simon: Zile nebune in Cluj, avagy a kolozsvári őrült napok (r: Regős Simon), Magyar Művek Szemléje

  • KB35 Inárcs: P - avagy jelenetek egy vándorszínész életéből (r: Boda Tibor és Kovács Zoltán), Magyar Művek Szemléje

  • LESzSz Társulat (Lendva) - Rideg Sándor: Indul a Bakterház (r: Pénzes Csaba), Magyar Művek Szemléje

  • Galagonya Színjátszó Csoport (Magyarpolány) - A csoport: Árnyoldal (r: Benkó Zsófia Anna), Moson Megye Színjátszó Találkozó, Mosonmagyaróvár

  • Egy Maszk Drámaműhely (Miskolc) - Slawomír Mrozek: A nyílt tengeren (r: Harsányi Attila), Moson Megye Színjátszó Találkozó, Mosonmagyaróvár

  • Körmendi Kastélyszínház - A. Barocco: Novecento, Komlói Amatőr Színházi Találkozó

  • AHA színpad: Sokan voltunk (r: Füsti Molnár Sándor) Vasvári Fesztivál

  • S.K. Társulat: Egy örült naplója - Vasvári Fesztivál

  • Féling Színház: Disznójáték - - Vasvári Fesztivál

  • Kulissza Alkotóműhely: A zöld macska - Vasvári Fesztivál

  • Felhőjárók Mozdulatszínház: Kötődések - Vasvári Fesztivál

  • Dilemma Drámaszínpad - Az Ibolya (r: Széll Márk), Manézs Színházi Szemle, Tiszaújváros

  • Tinikomédiások - Ki a felelős? - Manézs Színházi Szemle, Tiszaújváros

  • Sok-Szín-Pad Társulat (Bük) - Kéri Ferenc: Helén, s a tehén, avagy gyalog, mint Balogh (r: Nika Róbert), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Alig Színpad (Veszprém) - Tabarin: Veszedelmes levelek (r: Makai Márton), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Szivárvány Színház (Csenger) - Baranyi Ferenc: A lónak vélt menyasszony (r: Nagy Imréné), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Berényi Színjátékos Társaság (Jászberény) - Slawomir Mrozek: Károly (r: Kormos László), XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács

  • Jászsági Hagyományőrző Egylet (Jászberény) - Bathó Edit: Asszonyok (r: Bathó Edit, XXII. Országos Falusi Színjátszó Találkozó, Adács


BRONZ